CIAC Football Playoff Roster
CIAC 2006 Class LL Football Playoff Roster
Staples Wreckers
# Name Height Weight Grade
 1 Tyler Clark    59  155|11
 2 Guy Harizman    58  150|12
 3 Benji Titlebaum    59  165|12
 4 Sam Petrosino    57  160|10
 5 Will Holleman    510  165|11
 6 James Hillhouse    511  155|11
 7 Nicholas Novello    58  175|12
 8 Alex Von Seggern Fiala    61  180|10
 9 Jeremy Leaf    56  140|11
 10 Caleb Smith    61  185|10
 11 Ryan Cirasuolo    59  150|10
 12 Logan Blum    57  135|12
 13 Alex Berkley    56  140|10
 14 Ryan Thompson    511  175|12
 15 Jeffrey Shapiro    511  205|12
 16 Cameron Germishuys    57  130|11
 17 Grant Harriott    56  130|10
 19 Owen Couturas    59  130|10
 20 Oliver Howard    57  130|10
 21 Preston Norris    57  170|11
 23 Nicholas Armentano    58  160|12
 24 Andrew O'Loughlin    62  175|12
 26 Miles Scarfo    58  155|12
 27 Jason Wolgast    511  185|12
 28 Charlie Howard    59  160|12
 29 Colbert Saraf    57  155|11
 30 Alonzo Jr Darby    59  150|12
 31 Colin Caricato    511  164|10
 32 Liam Donaldson    57  145|10
 33 Nicholas Prior    58  185|12
 34 Luke Goldman    511  170|10
 35 Cameron Lyons    60  160|11
 36 Tanner Connors    58  175|12
 37 Jack Huber    510  175|12
 38 Max Maurillo    57  140|10
 39 Jordan Hall    58  150|10
 40 Charlie Iannone    56  145|10
 41 Tristan Keefe    60  185|10
 42 Zachary Roseme    511  175|11
# Name Height Weight Grade
 44 Jovanie Hall    510  175|12
 46 Jack Curran    511  155|10
 47 Sean McGee    56  135|11
 49 Michael Nealon    61  185|11
 50 Jack Edwards    58  185|12
 51 Troy Toglia    510  180|10
 52 Andrew Rossman    57  185|10
 54 Kellen Keefe    510  180|12
 55 Ari Perkins    58  180|11
 55 Brandon Saunders    59  200|12
 56 Max Mellick    510  185|11
 57 Slade Anastasia    510  185|12
 59 Rohan Narang    510  195|11
 63 Jackson Oliver    60  210|11
 64 Jared Gullans    511  200|11
 65 Tanner Chlupsa    63  235|10
 66 Domenic Petrosinelli    59  185|10
 70 Edward Van der Merwe    60  200|9
 72 Keith Dulak    59  220|12
 73 Andrew Cerrito    61  230|10
 74 Aidan Parnes    61  200|10
 76 Grant Ziegler    510  185|11
 77 Liam Tighe    60  190|11
 78 Thomas Hofstetter    511  290|12
 79 Everett Stickley    57  170|10
 80 George Engels    63  200|12
 81 Noah Worobec    60  175|11
 82 Matthew Seo    60  195|12
 84 Joshua McColl    50  190|12
 86 Ryan Skolnick    59  165|10
 87 Jack McColl    60  180|11
 88 Elliot Klein    510  150|11
 89 Justin Hall    58  150|10
 90 John - Jack Whittle    62  210|11
 96 Toby Obinwanne    62  210|11
 97 Oliver Ward    61  220|11
 98 Edward Montoya    60  190|10
 99 Kervin Joseph    57  190|10
Head Coach: Adam Behrends
Assistants: Matthew Jacowleff, Paul Philpott, Robert Milne, Ryan Connors, Ron Clarke, Steve Anderson, Tre Wilson, Matt Bohn, Jesse Syzmansky, Phil Abraham
League/Division: FCIAC West